MARKER Kingpin 10, 75 -100 mm

Kód: 7733S1.MB
Značka: Marker
12 650 Kč
Skladem (1 ks)

Špičkové skitouringové vázání Marker, které díky své nízké váze a vysoké tuhosti najde uplatnění nejen při všech skitouringových aktivitách, ale i při freeridu. Bylo prvním PinTech vázáním na světě, které obdrželo od prestižní německé zkušební organizace TÜV certifikát DIN ISO 13992:2007. Jako jedno z mála využívá k fixaci upínacího mechanismu špičky 6-ti pružin (3 na každé straně). Vázání též umožňuje, pro značku Marker typické, zachování podélného průhybu po celé délce lyže (i v oblasti pod vázáním), díky kterému jsou lyže stabilnější a snáze se ovládají. Vázání KINGPIN má zásadní výhody PinTech upínání – jednoduchou konstrukci i nízkou hmotnost, navíc přidává bezkonkurenční tuhost, tolik ceněnou při zdolávání náročných sjezdů. Vázání KINGPIN má nastavitelnou vypínací sílu, která je stálá za jakékoliv situace a v jakýchkoliv podmínkách, navíc je možné ji seřídit pomocí standardního testovacího vybavení. Originální konstrukce patky umožňuje přímý a přesný přenos sil, tolik potřebný pro dosažení maximálního výkonu. Při vývoji vázání KINGPIN byla věnována pozornost i těm nejmenším detailům. Proto je velmi snadná manipulace při přepínání režimů SKI a WALK i práce s podpěrami na stoupání. Nastavitelné vodící prvky ve špičce zase výrazně usnadňují upnutí boty do vázání. K vázání je možné velmi snadno přidat stoupací železa. Vázání KINGPIN velmi bezpečné a skvěle přenáší energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNOSTI

 • DIN: 5 - 10 (DO 105 Kg)
 • BRZDA: 75 -100 mm
 • ŠPIČKA: SKI / HIKE, MANUAL, KINGPIN PINTECH
 • PATKA: KINGPIN HEEL, 3 POLOHY (0°, 7°, 13°)
 • HMOTNOST: 750 g/ks (S BRZDAMI)
 • VELIKOST BOTY: VŠECHNY
 • POSUV PATY: 25mm
 • MATERIÁLY: KOVANÝ HLINÍK, KARBON

TECHNOLOGIE

 • KINGPIN HEEL
  Revoluční konstrukce paty u techových vázání. Jsou zde široké kontaktní plochy, které zajišťují přímý přenos sil beze ztrát. Toto řešení je mnohem častěji vidět u klasických alpských vázání. U vázání Kingpin však představuje výhodu.

  Screenshot_2019-08-09 Kingpin 10 (75 - 100 mm) Touring Bindings Products Marker
 •  KINGPIN TOE
  PinTech design na špici vázání Kingpin podporuje ergonomické pohyb nohy a nejpřímější možné spojení s lyží. Šest ocelových pružin optimálně zachycuje energii až do nastavení DIN 10. Pevné polohovací bloky umožňují rychlou a snadnou chůzi bez ohledu na podmínky.
  Screenshot_2019-08-09 Kingpin 10 (75 - 100 mm) Touring Bindings Products Marker (1)
 • CLIMBING AID (KINGPIN)
  Jednoduché nastavení úhlu paty pro stoupání. Nastavíte za jakékoliv situace, jsou dobře dostupná, lze lehce nastavit špicí hole. Toto jednoduché a funkční řešení si získalo srdce nejednohu skialpinisty. Lze ovládat "pocitově" i když na něj nevidíte.
  Screenshot_2019-08-09 Kingpin 10 (75 - 100 mm) Touring Bindings Products Marker (2)
 • WALK / SKI MODE
  Vylepšený postup přepínání režimů v jednom kroku je součástí kouzla tohoto vázání. Jednoduše otočíte páčku, zatlačíte na patu a můžete jet. Mechanismus funguje i v kritických situacích a náročných sjezdech.

 • SAFETY RELEASE
  Vypínání je u vázání Kingpin podobné jako u klasických alpinistických vázání a jejich standardy. Vypíná nejen vertikálně, ale i do stran. Skvělé kompenzuje délku při průhybu lyže, čímž zabraňuje nechtěnému uvolnění. Jednou z výhod z hlediska pezpečnosti je, že umožňuje  lyžovat v odemčené poloze. (páčka na patě je v poloze SKI nikoli WALK!)  

Doplňkové parametry

Kategorie: Skialp
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: