Bootfitting

 BOOTFITTING TRTÍK SPORT

KONTAKT: +420 724 002 906

Adresa : TRTÍK SPORT Ski & Bike,

Divišova 66/1, Brno 612 00

 

BOOTFITTING - prodej, poradenství a úpravy lyžařských bot od rekreačních lyžařů až po závodníky.

 

Alfou a omegou stále zůstává pečlivě a odborně vybraná bota, nezáležíc na značce, zohledňující anatomii daného chodidla, sílu a lyžařskou dovednost. V lyžařských botách můžete strávit bez problémů celý den a zažít skvělé lyžování. 

Protože každá noha je jedinečná, po správném výběru lyžáků je třeba doladit boty finálními úpravami. Tato fáze bývá podceňovaná a přesto je nezbytná pro bezproblémové a bezbolestné lyžování. 

Množství lyžařů trpí otlačenými klouby, různými výrůstky, ostruhami apod., aby jsme těmto nešvárům předešli nabízíme vytěsnění oblasti kotníků, zabránění zdvihání nohy, vypečení botičky či tepelné dotvarování skeletu boty na míru.

Pracujeme s anatomickými vložkami SIDAS - CUSTOM.  Jde o ideální fixaci nohy v botě, eliminaci nežádoucích pohybů a rozložení obrovské síly, která je během lyžování na nohu vynaložena na co největší plochu chodidla. 

Dále nabízíme vložky na míru i pro každodenní nošení, cyklistiku, běhání, pro bruslaře na kolečkových bruslích či hokejisty. Jsme schopni Vám zpříjemnit pohyb na nohou při jakékoliv činnost.

 

Úpravou bot jsme zahlceni, proto je bootfitting možný pouze po telefonickém objednání na čísle

+ 420 724 002 906

Děkujeme

 

Na úpravu si můžete přinést i boty, které jste si u nás nezakoupili,

bližší informace po telefonické dohodě.

 

 

mapa