Způsob platby

Způsob platby

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

 1. Hotově

Tuto možnost vybírejte pouze v případě, kdy jste si jako způsob dopravy zvolili Osobní odběr. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží v naší prodejně v hotovosti a nebo platební kartou. Zboží je na pobočce rezervováno 3 dny. Pokud byste si přáli  lhůtu prodloužit, prosím kontaktujte nás na emailu: eshop@trtiksport.cz nebo na tel: +420724002906

 2. Bankovním převodem

Jakmile bude ověřena dostupnost objednaného zboží, naši pracovníci Vám zašlou veškeré podklady k bankovnímu převodu. Prosíme všechny zákazníky, aby vyčkali a zboží neuhrazovali před písemným potvrzení našimi administrátory. Bezprostředně po připsání peněžních prostředků na náš bankovní účet Vám objednané zboží odešleme.

 3. Dobírkou

Pokud nechcete za zboží platit předem, ale až při jeho převzetí, je pro Vás dobírka nejvhodnějším způsobem úhrady. Zboží zaplatíte v hotovosti nebo platební kartou poštovnímu doručovateli, nebo kurýrovi smluvní dopravní společnosti. Tuto platbu je možné použít pouze pro zboží zasílané v rámci ČR a je u všech objednávek vždy zpoplatněna částkou 90,-Kč. Dobírku na Slovensko ani do jiných států prozatím není možno realizovat.