G3 ION & ZED 95 - stoupací železa (ski crampon)

Kód: 13710091.01_95
Značka: G3
2 755 Kč
Skladem (1 ks)

Lyžařská spona G3 ION & ZED je speciální konstrukce vázání G3, jejíž sestavení trvá doslova okamžik. Nízká hmotnost v kombinaci s funkčním designem znamená, že byste si je měli vzít s sebou vždy, když očekáváte zledovatělý a rozbředlý sníh.

Značka G3 vyrobila tento model z nejkvalitnějšího hliníku 7075-T6, který se vyznačuje extrémně nízkou hmotností a pevností. Postroje jsou určeny pro všechna vázání z rodin ION a ZED Jejich konstrukce umožňuje okamžitou montáž a demontáž postrojů jednou rukou.

Lyžařská spona G3 ION & ZED - klíčové vlastnosti

  • Model vyrobený z nejkvalitnějšího hliníku 7075-T6;
  • Konstrukce se vyznačuje nízkou hmotností a vysokou pevností;
  • Montáž vázání je triviálně snadná a lze ji provést jednou rukou;
  • Produkt určený pro všechny vazby ION a ZED

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Skialp
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost G3 Genuine Guide Gear se sídlem ve Vancouveru, BC, Kanada, je nezávislý výrobce špičkového vybavení pro milovníky backcountry lyžování a snowboardingu. Od první lavinové sondy vyrobené v roce 1995 pro průvodce, na které se mohli spolehnout a kterým mohli důvěřovat, zůstává společnost G3 věrná svým kořenům: navrhuje a vyrábí inovativní, odolné a spolehlivé vybavení, kterému mohou profesionálové i horští nadšenci důvěřovat.

Nyní, když máme za sebou úspěšnou dvacetiletou historii špičkových inovací a vývoje nových produktů, společnost G3 neusíná na vavřínech. Náš okruh uživatelů se přirozeně rozšířil, protože backcountry blaho zajímá stále více mainstreamové lyžařské a snowboardové komunity, ale naše zaměření zůstává stejné - i když o něco zábavnější.

Inženýři G3 neustále hledají lepší řešení a nové produkty, jsou vášnivými lyžaři, kteří nemají zájem vyrábět vybavení, které je jen tak dobré jako další značka, jež se řídí tržním podílem. Vzhledem k tomu, že backcountry lyžaři, snowboardisté a profesionálové na sněhu spoléhají na naše vybavení z hlediska bezpečnosti, výkonu a snadného cestování, neustále se snažíme posouvat hranice. Nyní s kompletní nabídkou lyží, splitboardů, lezeckých lyží, AT vázání, holí a lavinových bezpečnostních pomůcek se snažíme, aby naše vybavení bylo nejen inovativní, odolné a spolehlivé, ale také vyloženě příjemné a snadno použitelné.

Užijte si to a buďte v bezpečí. G3 vám kryje záda v obojím.