DYNAFIT TLT 8 Expedition CL - Blue/White

Kód: 08-0000061901_270
Značka: Dalbello
15 900 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta

Boty Dynafit TLT8 Expedition CL pro seskoky padákem mají moderní design, který je ideální pro tuto náročnou formu zimní aktivity. Tento model využijete při náročných výstupech, dynamických sestupech nebo stoupání, takže je připraven i na ty nejnáročnější parašutistické výzvy.

Konstruktéři společnosti Dynafit jsou skutečnými specialisty na tvorbu lyžařského vybavení a výstroje, takže výběrem tohoto modelu získáte technickou podporu pro své výlety. Tyto boty pro seskoky padákem vynikají nižší hmotností, vysokou odolností a maximální funkčností, takže při výstupu i během letu zajistíte potřebnou přesnost pro každý metr.

Lyžařská bota Dynafit TLT8 Expedition CL vyniká optimálně nízkou hmotností pro tento typ lyžařského vybavení, a to i přes svou propracovanou konstrukci. To je dáno použitím materiálu Grilamid®, který je nejen lehký, ale také dostatečně pevný pro seskoky padákem. Díky tomu tento model vydrží jak zimní výstupy, tak dynamické sestupy a zachovává si svou funkčnost v průběhu všech ročních období. Materiál Grilamid® se nachází ve skořepině a spoileru a také na manžetě, kde je podepřen prvky ze skelných vláken. Parašutistické boty Dynafit nabízejí také vysoce přesné padnutí, za které je zodpovědných několik doplňkových řešení. Ultra Lock 4.0 je systém přezek, který umožňuje nastavit botu pro nástup nebo sestup. Jeho ovládání je snadné a zajišťuje také přesné nastavení.

Technologie Ultra Lock 4.0 zároveň zachovává vysokou stabilitu tohoto modelu na noze, což se projevuje v maximálně efektivní jízdě. Přezky systému Ultra Lock 4.0 můžete ovládat i v rukavicích, takže nevystavujete ruce chladu. Horní přezky mají dvě funkce: slouží k nastavení úrovně uchycení při výstupu a k rozepnutí manžety. Lyžařské boty Dynafit TLT8 Expedition CL rovněž využívají konstrukci skeletu Streamlined Shape. Díky tomu je celá věc vyztužená a zároveň neomezuje volnost pohybu, která je při seskocích nezbytná. To znamená větší bezpečnost a pohodlí při této extrémní formě lyžování. Skelet Streamlined Shape navíc zvyšuje tuhost bočního profilu lyžařských bot Dynafit, takže získáte přesnost při kontrole tlaku na lyže při dynamických obloucích.

Díky řešení Speed Nose zvyšují boty Dynafit TLT8 Expedition CL pro seskoky padákem účinnost boty ve vázání při nájezdu. Usnadňuje vám to vstup do vázání a umožňuje vám to lépe vnímat vzdálenost, ve které se trefíte do hrotů vázání. Toto řešení navíc snižuje hmotnost parašutistických bot Dynafit o 15 %, protože se podařilo snížit množství přebytečného materiálu. Tento model je vybaven vložkami Master Step, které při pohybu dozadu zvětšují osu otáčení. Díky tomu máte při došlapu rozsah pohybu, který vám umožní zachovat pohodlné a efektivní pohyby nohou. Používají ještě odolnější kovovou slitinu a drážka po celé délce výrazně usnadňuje jejich upínání, a to i v obtížných podmínkách. Lyžařské boty Dynafit jsou také vybaveny podrážkou Formula Pomoca® Climb. Díky svým vlastnostem se tento model jaksi samovolně zbavuje sněhu, jehož přebytek narušuje dynamiku lyžování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozsah pohybu 60°
Flex 110
Náklon 15° - 18°
Šířka 103 mm
 • Skořepina a spoiler z lehkého a vysoce odolného materiálu Grilamid®
 • Manžetu boty tvoří materiál Grilamid® a prvky ze skelných vláken
 • Horní sklon při sjezdu 15-18º + režim chůze
 • Horní hranice pohyblivosti je 60º
 • Systém Ultra Lock 4.0 zajišťuje vysokou stabilitu bot a snadné nastavení každé přezky
 • Systém Ultra Lock 4.0 znamená snadné přepínání mezi režimy nájezdu a sjezdu
 • Mikroregulace umožňuje přesné přizpůsobení bot a poskytuje potřebné pohodlí bez rizika stlačení
 • Skelet Streamlined Shape vyvažuje tuhost a pružnost celé konstrukce, což se osvědčí při nájezdu a sjezdu
 • Nejmodernější vložky Master Step zajišťují ještě snadnější nástup a dokonalé usazení ve vázání
 • Speed Nose je o 15 % lehčí řešení špičky boty
 • Profil v přední části pláště zajišťuje menší odpor při pohybu po sněhu
 • Podrážka Formula Pomoca® Climb usnadňuje odvádění sněhu a zvyšuje stabilitu při lyžování
 • Vlastní lehká tepelně tvarovatelná vnitřní botička
 • Možnost nasazení maček na klouzání
 • Šířka bot je 103 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Skialp
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

dalbello_logoOd roku 1974 zdokonaluje umění a vědu stojící za vývojem lyžařských bot.Firma Dalbello je neodmyslitelně spojená s freeskiingem, ale už několik sezon ukázuje, že její ambice jsou i na poli světového poháru. To přesně dokumentuje bývalá řada Scorpion, na které se podílel i dvojnásobný olympijský vítěz Christian Mayer. V posledních letech škorpiony vystřídala řada DRS s pěti nekatalogovými modely pro World Cup a jejich komerční verze DRS v juniorských flexích od 50 flexe až po dospěle 130 flex.Pro On piste - sportovní sjezdové alpine lyžování je primárně určena řada DS a DSW pro dámy. Komu tvarově nesednou a ocení i možnosti přepínání lyžování - chůze, pro něj může být ideální All mountainová řada Panterra a její dámská verze Kyra.Pro freeridové jezdce je zde dlouhodobě osvědčená a stále se vyvíjející řada Krypton a Chakra (ta opět pro děvčata).Nástupem skitouringu (skialpy) se firma Dalbello nenechala zaskočit, ale jako specializovaná lyžařská značka cílí svými botami hlavně na ty, kteří rádi chodí, ale v prvé řadě milují lyžování ve volném terénu. 5 modelů UNI a jeden dámský v řadě LUPO, s flexemi 110 - 130 hovoří za vše. Tento model má piny pro techové vázání v standartu ISO 5355. Díky vyndávacím jazykům mají tyto boty komfortní rozsah pohybu komínu při chůzi až 67°, takže v kombinaci s jejich velmi přijatelnou váhou, jsou použitelné i na delší výlety.Ve freestylovém ( snowpark, rails, half pipe, slopestyle, street, big air a tak pod..) lyžování už léta vládnou Il Moro.Na závěr rozhodně nemůžeme opomenout boty pro nejmenší lyžaře a lyžařky - CX, Menace a Gaia.lyžařka Angel Collinson