DYNASTAR Legend X84 Konekt + SPX 12

Kód: DRG03S6_177
Výprodej
Značka: Dynastar
16 990 Kč –29 %
DRG03S6 DAGS602 LEGEND X84 Konect FCGC009 SPX 12 Konect DUAL WTR B90 Black red rgb72dpi
16 990 Kč –29 % 11 990 Kč
Skladem (2 pár)
Varianta

LEGEND X 84 je Free All Mountain lyže, která je zárukou jedinečně plynulých oblouků na sjezdovce i mimo ni. Sendvičová konstrukce se skleněnými vlákny a dřeveným jádrem zajišťuje spolehlivou kontrolu. Technologie Powedrive Inside plní funkci absorpce nerovností terénu a zajišťuje lyžaři vysoký komfort v jakémkoliv terénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNOSTI

 • RÁDIUS: 17m (177cm)
 • VYKROJENÍ: 123 / 84 / 106
 • VÁZÁNÍ: SPX 12 KONECT DUAL WTR B90
 • JÁDRO: WOOD CORE, SANDWICH
 • POWERDRIVE

TECHNOLOGIE

 • ACTIVE WOOD CORE
  Dřevěné jádro Active Wood Core kombinuje výhody mikrobuněčného jádra s výhodami jádra dřevěného. Komfort
  a stabilita v kombinaci s mrštností a energií. Díky této technologii jádra jsou lyže živé a skvěle pohlcují nárazy!

 • POWERDRIVE Free / All Mountain
  Tradiční dřevěné jádro v kombinaci s bočnicemi ze tří materiálů: visco + lehké dřevo + ABS. Technologie Powerdrive spočívá v použití vertikálních postranic ze tří materiálů: Viskoelastického komponentu pro absorpci nerovností terénu, titanalové části pro skvělý výkon a elementu ABS, který hraje svou roli při kontaktu lyže se sněhem a řízení lyže.

 • TIP & TAIL ROCKER
  Progresivní rocker na špičce a méně výrazný na patě. Díky této technologii je lyže snadno ovladatelná, vyznačuje se skvělým držením na hraně a jedinečným výkonem. Rocker také vylepšuje nadnášení špičky v prašanu a proměnlivém terénu, což je pro all-mountain lyže velké plus.

 • 5 POINT SIDECUT
  Tento typ vykrojení zajišťuje spolehlivé držení na všech typech sněhu a jedinečnou hravost v měkkém sněhu.

 • SANDWICH CONSTRUCTION
  Dřevěné jádro doplněné o sklolaminát a kovové materiály s rovnými
  bočnicemi po celé délce lyže pro maximální přesnost, výkon a stabilitu.

VÁZÁNÍ

 • KONECT
  Systém vázání Konect patří mezi špičkové lyžařské vybavení, které je zárukou spolehlivého výkonu. Vázání má minimalistický design a je zárukou špičkového výkonu. Vázání je promyšlené do posledního detailu, aby zajišťovalo co nejlepší kohezi mezi botou a lyží a přenášelo tedy sebemenší vydanou energii lyžaře. Technologie DUAL Selector umožňuje přizpůsobení vázání na 3 typy podrážek: klasické sjezdové dle standardu ISO 5355, Grip Walk a WTR.

 • SPX
  Patka SPX byla vyvinuta pro zkušené lyžaře, nehledě na styl jízdy a typ terénu. Toto vázání je zárukou vysokého výkonu, bezpečnosti, nízké hmotnosti a moderního designu. Patka FULL ACTION umožňuje přizpůsobení vázání na 3 typy podrážek: klasické sjezdové dle standardu ISO 5355, Grip Walk a WTR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sjezdovka
Záruka: 2 roky
Barva: Černá, Oranžová
? Délka lyže: 170, 177, 184
? Radius: 17m
Pro koho: Pánské/UNI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

dynastar-logo-2Francouzská legenda uchovávající si vizáž malé značky Dynastar nepotřebuje mít na trhu chaotické množství modelů, její řady jsou přehledné a vybere si v nich opravdu každý. Historie Dynastar spadá až do roku 1963 a udržuje si image špičkové značky, jejíž lyže všech kategorií jsou symbolem spojení nejpokročilejších technologií, špičkových materiálů a tradiční poctivosti náležející k horám, v nichž tyto lyže vznikly a stále se mnohé z nich vyrábějí – pod úpatím Mt. Blancu, v údolí Chamonix. Dynastar patří mezi značky, které nejsou velké škálou svých lyží, ale kvalitou a přístupem, se kterým vznikají..Závodní a sportovní lyže najdete pod označením SPEED. V dámské verzi pak sportovní lyže jako INTENSE.All mountain a freeride řada je sjednocena pod souhrný název Legend. Nejužší lyže začíná na 75mm pod botou a je určena i na sjezdovku. Dámské Legend W jsou pokračující Glory z předešlých sezon.Dětské a juniorské nesou stejné označení jako jejich velcí sourozenci. Speed, Legend a k tomu MyFirst pro nejmenší.Ve skitouringu stále kralují osvědčené modely Mythic a Vertical.