LEKI Trigger S WorldCup, Poutko

Kód: 886450112
Značka: Leki
1 390 Kč
Skladem (1 ks)

Trigger Shark Worldcup poutko pro běh na lyžích. Worldcup Fit pro optimální výkony. Plynule přestavitelné pomocí pásky se suchým zipem. Jedna velikost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2018/2019

VLASTNOSTI

  • TYP POUTKA: Trigger Shark WC
  • VELIKOST: UNI
  • V BALENÍ 2 KS

TECHNOLOGIE

  • TRIGGER SHARK
    Zajišťuje maximální komfort, maximální přenos síly a mimořádně snadné ovládání. Poutko Trigger Shark má dokonalý střih a možnost individuálního nastavení pro optimální komfort při nošení.
    Screenshot_2019-07-23 CC 600 Hole Běžecké Produkty LEKI(1)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_lekiNEJPRODÁVANĚJŠÍ HOLE A RUKAVICE NA SVĚTĚ - LEKI je značka světové špičky, jejíž oporu a kvalitu chce cítit snad každý. LEKI je mistrem v oboru sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic. Nabízí vysokou kvalitu, funkčnost a důraz na bezpečnost. Nejvýraznější výhodou oproti jiným značkám je unikátní systém spojení hole s rukavicí TriggerS / TriggerShark. Zkuste LEKI i vy.U nás naleznete lyžařské hole včetně modelů pro závodní sjezdové a běžecké lyžování. Dále široký výběr rukavic a rozsáklý sortiment chráničů pro závodní lyžování.Mezi oblíbené patří také speciální batohy a tašky nejen pro závodníky a trenéry.