Bootfitting

 

TRTÍK SPORT Brno Lange_Trtik_Bootfitting_Brno_Certifikat

BOOTFITTING TRTÍK Vám nabízí úpravu lyžařské boty podle vaší nohy. 

Sidas Feetbox 3D - Přesné měření a virtuální zkoušení lyžařských bot. Od sezóny 2019/20 disponujeme zcela novým přístrojem Sidas Feetbox 3D, který přesně změří vaše nohy a virtuálně vybere vhodný model lyžařských bot! Přijďte si ho vyzkoušet a uvidíte, že lyžařské boty už jinak vybírat nebudete!

Provádíme tvarování skeletů lyžařských bot na nejmodernějším stroji Ultracam Universal, vybaveném sensorem teploty pro tvarování skeletu lyžařských bot.
 
Nabízíme vložky SIDAS, které představují to nejlepší ve vývoji a výrobě vložek do sportovní obuvi.
 

Nabízíme vypékání individuálně teplem tvarovatelných vnitřních botiček I.D. THERMO. Pro vypékání, důkladné prohřátí vnitřních botiček a dosažení absolutně nejlépe padnoucího tvaru používáme DALBELLO I.D. PEC.

Jaké práce provádíme?

  • Broušení a vytahování skeletu - napravíme problematická místa, kde Vás tlačí boty, odstraníme bolest, zvýšíme vaše pohodlí.
  • Vytěsňování skeletu - pomocí speciální pěny vytěsníme volná místa uvnitř lyžařské boty pro lehčí a přesnější ovládání lyží. 
  • Vložky do bot na míru  - Vaší klenbě poskytneme správnou podporu. Po diagnostice Vám vybereme správnou vložku, případně zhotovíme vložky na míru.
  • Výměna vnitřních botiček - pro ty, kterým stále vyhovují jejich staré lyžáky, ale mají již sešlapané vnitřní botičky.
 
BLIŽŠÍ INFORMACE O BOOTFITTINGU 

KONTAKT: +420 724 002 906

Adresa : TRTÍK SPORT, Divišova 66/1, Brno 612 00