DYNASTAR Vertical 82 W

Kód: 162
Značka: Dynastar
10 590 Kč
Skladem (1 ks)

Dámské skialpové lyže Dynastar Vertical W mají technologii špičky Early Rise Rocker a velmi lehké jádro ze dřeva Paulownia což je zárukou, že lyže Vertical W jsou lehké a velmi efektivní při výstupu a skvěle manévrovatelné při sjezdu. Systém Alti Skin Grip na špičce slouží k uchycení a vycentrování stoupacích pásů. 

Jádro PAULOWNIA WOOD CORE s hustotou 300 g / m3 snižuje hmotnost lyže v průměru o 15 až 20% ve srovnání s topolovým jádrem. Přesto nabízí podobné mechanické vlastnosti a je základní volbou pro touring a free touring. Skluznice SINTERED HD BASE nabízí skvělý skluz pro všechny lyžařské podmínky.

SPECIFIKACE
  • Použití - Touring / Free Touring, dobrá až velmi dobrá lyžařka
  • Technologie - HYBRID CORE
  • Rocker - TIP ROCKER
  • Alti Skin Grip
  • Konstrukce - FULL SIDEWALL CONSTRUCTION
  • Jádro - PAULOWNIA WOOD CORE
  • Skluznice - SINTERED HD BASE
  • Hmotnost - 2,5 kg / pár, 170 cm

PARAMETRY   114 - 82 - 102

DÉLKA/RADIUS  162/18

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Skialpové lyže
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

dynastar-logo-2Francouzská legenda uchovávající si vizáž malé značky Dynastar nepotřebuje mít na trhu chaotické množství modelů, její řady jsou přehledné a vybere si v nich opravdu každý. Historie Dynastar spadá až do roku 1963 a udržuje si image špičkové značky, jejíž lyže všech kategorií jsou symbolem spojení nejpokročilejších technologií, špičkových materiálů a tradiční poctivosti náležející k horám, v nichž tyto lyže vznikly a stále se mnohé z nich vyrábějí – pod úpatím Mt. Blancu, v údolí Chamonix. Dynastar patří mezi značky, které nejsou velké škálou svých lyží, ale kvalitou a přístupem, se kterým vznikají..Závodní a sportovní lyže najdete pod označením SPEED. V dámské verzi pak sportovní lyže jako INTENSE.All mountain a freeride řada je sjednocena pod souhrný název Legend. Nejužší lyže začíná na 75mm pod botou a je určena i na sjezdovku. Dámské Legend W jsou pokračující Glory z předešlých sezon.Dětské a juniorské nesou stejné označení jako jejich velcí sourozenci. Speed, Legend a k tomu MyFirst pro nejmenší.Ve skitouringu stále kralují osvědčené modely Mythic a Vertical.