DYNAFIT TLT 8 Expedition CL W

Kód: 861902_275
Značka: Dalbello
15 900 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta

Dámská lyžařská bota Dynafit TLT8 Expedition CL - modrá/lipstick - je technická konstrukce, se kterou se vydáte do hor na tuto extrémní formu lyžování. Všechna tato řešení jsou navržena tak, aby vás podpořila při náročném výstupu, lezení nebo dynamickém sestupu, takže budete mít efektivní základnu pro jakýkoli výlet mimo sjezdovku.

Parašutistické aktivity někdy vyžadují lezení, takže boty Dynafit pro parašutisty budou dobře fungovat i při těchto nejnáročnějších úkolech. Je to dáno tím, že k tomuto modelu můžete připojit skokanské mačky, takže i extrémní výzvy jsou zvládnutelné. Konstrukce tohoto modelu byla navíc přizpůsobena ženské noze, což se projevuje na vnímaném pohodlí.

Dámská skákací bota Dynafit TLT8 Expedition CL je vyrobena z materiálu Grilamid®, který kombinuje vysokou odolnost a nízkou hmotnost. To znamená, že celková konstrukce tohoto modelu vydrží zátěž při skialpinismu, aniž by vás zatěžovala. Materiál Grilamid® je použit na skořepině, spoileru a límci, kam byla přidána i skelná vlákna. To znamená, že dámské skákací boty Dynafit vydrží náročnou jízdu i lezení a zachovají si svou funkčnost po několik dalších sezón. Konstruktéři společnosti Dynafit použili nejmodernější uzamykací systém Ultra Lock 4.0, který umožňuje snadné přepínání mezi režimy sjezdu a dojezdu. Jeho ovládání je snadné a zajišťuje také přesné nastavení.

Dámská skákací bota Dynafit TLT8 Expedition CL (Custom Light) rovněž využívá konstrukci skeletu Streamlined Shape. Díky tomu je celek zpevněný a zároveň není omezena volnost pohybu, která je pro seskoky padákem nezbytná. To znamená větší bezpečnost a pohodlí. Skelet Streamlined Shape navíc zvyšuje tuhost bočního profilu lyžařských bot Dynafit, takže získáte přesnost při kontrole tlaku na lyže při dynamických obloucích. Tento model také využívá nově vyvinutou špičkovou část Speed Nose. Tím se zvyšuje účinnost boty ve vazbě při nájezdu. Díky tomu se bota snáze zapouští do vázání a vy lépe vnímáte vzdálenost, v jaké se trefíte tesáky vázání do boty. Toto řešení navíc snižuje hmotnost lyžařských bot Dynafit o 15 %, protože se snížila spotřeba přebytečného materiálu. Tento model je vybaven vložkami Master Step, které při pohybu dozadu zvětšují osu otáčení. Díky tomu máte při došlapu rozsah pohybu, který vám umožní zachovat pohodlné a efektivní pohyby nohou. Používají ještě odolnější kovovou slitinu a díky drážce po celé délce se výrazně lépe zapínají i v obtížných podmínkách. Lyžařské boty Dynafit jsou také vybaveny podrážkou Formula Pomoca® Climb. Díky svým vlastnostem se tento model jakoby samovolně zbavuje sněhu, jehož nadbytek narušuje dynamiku lyžování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozsah pohybu 60°
Flex 110
Náklon 15° - 18°
Šířka 103 mm
 • Skořepina a spoiler z lehkého a vysoce odolného materiálu Grilamid®
 • Manžetu boty tvoří plast Grilamid® a prvky ze skelných vláken
 • Horní sklon při sjezdu 15-18º + režim chůze
 • Horní hranice pohyblivosti je 60º
 • Střih obuvi přizpůsobený ženské siluetě nohy
 • Systém Ultra Lock 4.0 zajišťuje vysokou stabilitu bot a snadné nastavení každé přezky
 • Díky systému Ultra Lock 4.0 můžete snadno přepínat mezi režimy nájezdu a sjezdu
 • Mikroregulace umožňuje přesné přizpůsobení bot a poskytuje potřebné pohodlí bez rizika stlačení
 • Skelet Streamlined Shape vyvažuje tuhost a pružnost celé konstrukce, což se osvědčí při nájezdu a sjezdu
 • Nejmodernější vložky Master Step zajišťují ještě snadnější nástup a dokonalé usazení ve vázání
 • Speed Nose je konstrukce pro uchycení špičky a vázání, díky které je přístup ještě pohodlnější
 • Profil v přední části pláště zajišťuje menší odpor při pohybu po sněhu
 • Podrážka Formula Pomoca® Climb usnadňuje odvod sněhu pro stabilnější lyžování
 • Vlastní lehká tepelně tvarovatelná vnitřní botička
 • Možnost nasazení maček na klouzání
 • Šířka bot je 103 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyžáky/TECH
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

dalbello_logoOd roku 1974 zdokonaluje umění a vědu stojící za vývojem lyžařských bot.Firma Dalbello je neodmyslitelně spojená s freeskiingem, ale už několik sezon ukázuje, že její ambice jsou i na poli světového poháru. To přesně dokumentuje bývalá řada Scorpion, na které se podílel i dvojnásobný olympijský vítěz Christian Mayer. V posledních letech škorpiony vystřídala řada DRS s pěti nekatalogovými modely pro World Cup a jejich komerční verze DRS v juniorských flexích od 50 flexe až po dospěle 130 flex.Pro On piste - sportovní sjezdové alpine lyžování je primárně určena řada DS a DSW pro dámy. Komu tvarově nesednou a ocení i možnosti přepínání lyžování - chůze, pro něj může být ideální All mountainová řada Panterra a její dámská verze Kyra.Pro freeridové jezdce je zde dlouhodobě osvědčená a stále se vyvíjející řada Krypton a Chakra (ta opět pro děvčata).Nástupem skitouringu (skialpy) se firma Dalbello nenechala zaskočit, ale jako specializovaná lyžařská značka cílí svými botami hlavně na ty, kteří rádi chodí, ale v prvé řadě milují lyžování ve volném terénu. 5 modelů UNI a jeden dámský v řadě LUPO, s flexemi 110 - 130 hovoří za vše. Tento model má piny pro techové vázání v standartu ISO 5355. Díky vyndávacím jazykům mají tyto boty komfortní rozsah pohybu komínu při chůzi až 67°, takže v kombinaci s jejich velmi přijatelnou váhou, jsou použitelné i na delší výlety.Ve freestylovém ( snowpark, rails, half pipe, slopestyle, street, big air a tak pod..) lyžování už léta vládnou Il Moro.Na závěr rozhodně nemůžeme opomenout boty pro nejmenší lyžaře a lyžařky - CX, Menace a Gaia.lyžařka Angel Collinson