KÄSTLE RX12 GS + K12 TRI GW

Kód: SR12G19P_175
Značka: Kästle
29 390 Kč –31 %
kastle rx12 gs 2020
29 390 Kč –31 % 19 990 Kč
Skladem (1 ks)

Sjezdové lyže Kästle RX12 GS určené pro agresivní dlouhé oblouky. Jsou inspirované vykrojením závodních lyží, a tak velmi hbitě přecházejí z hrany na hranu. Léty prověřená sendvičová sidewall konstrukce, která propůjčuje všem lyžím značky Kästle optimální ohybovou i torzní tuhost společně s technologií Hollowtech 2.0 zaručují lepší pružnost a přilnavost ve vysokých rychlostech.

Lyže RX12 GS jsou inspirované vykrojením závodních lyží, a tak velmi hbitě přecházejí z hrany na hranu. Léty prověřená sendvičová sidewall konstrukce společně s technologií Hollowtech 2.0 zaručují lepší pružnost a přilnavost ve vysokých rychlostech.

RX12 GS jsou ideální pro milovníky jízdy na sjezdovce hledající lyže, které by přesně vykrajovaly delší, carvingové oblouky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Délka/Krojení/Ra­dius: 175 cm / 112-68-100 mm / 16,0 metrů

Doplňkové parametry

Kategorie: Sjezdové lyže
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

kastle-logo-1Tradice rakouské značky lyží Kästle sahá až do roku 1924, kdy Anton Kästle postavil v městečku Hohenems své první lyže. V následujících letech se pak lyže Kästle zasloužily o mnoho sportovních úspěchů, celkem jde o 132 vítězství ve světovém poháru a na olympijských hrách.Současné lyže se vyznačují nekompromisní kvalitou a jednoduchým, nadčasovým designem, kterému dominuje průhledný otvor na špičce, případně patě. Tento nezaměnitelný znak na lyžích Kästle, tzv. technologie hollowtech, výrazně snižuje hmotnost lyže a zajišťuje tak lepší chování při jízdě.Ať už jde o alpské lyžování, freeride nebo skialpinismus - Kästle jsou lyže pro každého lyžaře a pro všechny lyžařské disciplíny.