ROXA R3 110 TI IR - GW black

Kód: 500107_255 2500107_265 500107_275 500107_285 Zvolte variantu
Připravujeme
Značka: Roxa
14 300 Kč
Připravujeme 24/25 Připravujeme 24/25 Připravujeme 24/25 Připravujeme 24/25 Zvolte variantu
Varianta

ROXA R3 s pokročilou konstrukcí, která je kombinací vysoké odolnosti a velmi nízké hmotnosti, což oceníte při dynamických výletech mimo vyšlapané cesty. Každé ze zde použitých řešení je navrženo tak, aby vás podpořilo při výstupu a během rychlého sjezdu v náročném terénu. Tento model byl vyvinut tak, aby tento úkol usnadnil a co nejvíce zpříjemnil. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lyžařské boty Roxa R3 110 T.I I.R. mají skořepinu vyvinutou z kombinace dvou materiálů, a to polyuretanu a Grilamidu®. Každý z nich je dostatečně pevný, aby odolal nárazům způsobeným jízdou v náročném terénu. Výsledkem je, že skoky z několika metrů nebo namáhání vznikající při dynamických a utažených zatáčkách tento model jen tak nepoškodí. Kromě odolnosti poskytuje bota také vysokou stabilitu nohy. To je zásluha kopyta Biofit Mold Last, na kterém je tento model navržen. Díky tomu celá konstrukce účinně stabilizuje kotník, což minimalizuje mimovolné pohyby chodidla, a celek působí tak, že nuluje tlak a neomezuje přirozenou volnost. To umožní vysokou míru přesnosti kontroly pohybu jak při nájezdu, tak při sestupu.

Technicky vyspělé navržení konstrukce skořepiny Cabrio - 3 Piece Tongue. Je vytištěna 3D tiskem, kdy každá součást tohoto modelu je navržena tak, aby si zachovala vysokou odolnost a zároveň tlumila nárazy způsobené jízdou. To platí pro pohyblivý jazyk, svršek i samotnou skořepinu a celek je díky této technologii odpovídajícím způsobem lehký. Bota umožňuje snadné přepínání mezi režimem chůze a sjezdu díky konstrukci Ski-Hike Cuff Lock. Její ovládání je rychlé a snadné a lze jej provádět pouze jednou rukou. Důmyslná přezka Heel Lock Buckle v oblasti kotníku, Power Strap Buckle v horní části a Buckle Cable System na přední straně zajišťují stabilitu tohoto modelu. Umožňují pohodlné nošení bez pocitu mačkání.

Inovativní vložka I.R. Freeride Liner MS,  je vyrobena z pěny EVA, která má pozitivní vliv na tlumení nárazů, což se promítá do pohodlí nohou uvnitř tohoto modelu. Zároveň bota účinně izoluje, čímž snižuje riziko podchlazení. Jako podrážka byla v botě Roxa použita technologie Grip Walk. Tato moderní guma výborně odolává nízkým teplotám a má dobrou trakci.

SPECIFIKACE

Konstrukce: Cabrio – 3 Piece
Cuff: Ski Hike
Materiál: Grilamid/Grilamid
Flex: 110
Přezky: Power Strap Buckle Easy Stride / 2 Alu micro
Botička: I.R. Tongue 
Podrážka: Gripwalk
Systém vázání: Dynafit Insert / Alpine / GripWalk
Šířka: 99 – 101 mm Biofit CM
Náklon: 52° ROM
Hmotnost: 1590 g
Sezóna: 24/25
 
Inovativní dvoudílný jazyk umožňuje vyšší úhel chůze, aniž by tato možnost omezovala tvrdost a pevnost boty při jízdě.  

 

R3-130-TI-IR_Tongue-animation_website

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyžáky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská značka lyžařské obuvi ROXA sahající s tradicí až do roku 1980, kdy Lorenzo Rosato a jeho bratři začali v malé továrně v Asolu sestavovat obuv pro velké lyžařské značky v této oblasti. Po vlastní produkci bruslí a in-line bruslí v roce 1992 vyráběných pod vlastní značkou Roxa přišel další zlom v roce 2003, kdy bratři začali s produkcí vlastní lyžařské obuvi Roxa. Během následujících patnácti let se Roxa vypracovala v důležitého hráče na trhu s lyžařskou obuví se záběrem pokrývajícím všechna specifika lyžování. Obuv pro sjezdové lyžování, freeride, freeskiing, touring, nebo výkonnostní skialpinismus. To vše naleznete v portfoliu Roxa.