Sjezdové lyže Elan modely 2021 již v prodeji. Závodní FIS kombinézy, batohy a páteřáky Energiapura skladem!!!

DYNASTAR Mythic Telescopic Safety, 110-135cm

Kód: DDH3010_110-135
Značka: Dynastar
2 490 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tyto hole mají lehkou a odolnou aluminiovou konstrukci, prodlouženou rukojeť, rychlý zamykací mechanismus a rotační kroužek do prašanu. Nechybí ani nové bezpečnostní řemínky, které se v případě pádu uvolní, čímž sníží riziko úrazu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNOSTI

 • GRIP: SAFETY FOAM GRIP, BI-MATERIAL
 • POUTKO: PERFORMANCE
 • MATERIÁL: ALUMINIUM DURAL
 • PRŮMĚR: 14 / 16mm
 • TALÍŘKYFREE ROTATIONNAL - 85 mm
 • HROT: OCEL
 • HMOTNOST: 275 g
 • TELESKOPICKÉ: 110 - 135 cm

TECHNOLOGIE

 • TELESKOPICKÉ HOLE
  Tento intuitivní systém nastavení holí umožňuje přizpůsobení hole s ohledem na styl jízdy a sněhové podmínky. Ideální pro freeride
  nebo pro malé lyžaře, kteří každou sezónu vyrostou o pár centimetrů.

 • ROTAČNÍ KROUŽEK
  Rotační kroužek je určen pro milovníky freeridu a skialpinismu, kteří rádi hledají nové vrcholky, které by mohly zdolat. Tento kroužek
  je k holi připojen kloubem, může tedy rotovat pod úhlem 32°, což zajišťuje výjimečnou flexibilitu a přizpůsobivost nerovnému terénu.

 • BEZPEČNOSTNÍ RUKOJEŤ
  Hole s bezpečnostní rukojetí umožňují okamžité uvolnění holí v případě pádu nebo lavinového nebezpečí. Tento systém tak snižuje riziko poranění nebo zlomení hole. Při rychlém pohybu zápěstí nahoru nebo dolů je uvolněn řemínek od rukojeti a je tak zajištěna větší bezpečnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skialp
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

dynastar-logo-2Francouzská legenda uchovávající si vizáž malé značky Dynastar nepotřebuje mít na trhu chaotické množství modelů, její řady jsou přehledné a vybere si v nich opravdu každý. Historie Dynastar spadá až do roku 1963 a udržuje si image špičkové značky, jejíž lyže všech kategorií jsou symbolem spojení nejpokročilejších technologií, špičkových materiálů a tradiční poctivosti náležející k horám, v nichž tyto lyže vznikly a stále se mnohé z nich vyrábějí – pod úpatím Mt. Blancu, v údolí Chamonix. Dynastar patří mezi značky, které nejsou velké škálou svých lyží, ale kvalitou a přístupem, se kterým vznikají..Závodní a sportovní lyže najdete pod označením SPEED. V dámské verzi pak sportovní lyže jako INTENSE.All mountain a freeride řada je sjednocena pod souhrný název Legend. Nejužší lyže začíná na 75mm pod botou a je určena i na sjezdovku. Dámské Legend W jsou pokračující Glory z předešlých sezon.Dětské a juniorské nesou stejné označení jako jejich velcí sourozenci. Speed, Legend a k tomu MyFirst pro nejmenší.Ve skitouringu stále kralují osvědčené modely Mythic a Vertical.