ZANIER UX Socken, black/white

Kód: 68024.20_35-38
Značka: Zanier
550 Kč
Skladem (2 ks)
Varianta

2017/18
Lyžařské ponožky, které Vás udrží v teple, a přitom jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Klíčem je technologie Resistex® Bioceramic, což je polyesterové vlákno, které je kombinováno s organickými keramickými krystaly. Resistex® Bioceramic je 100% přírodní a neobsahuje žádné chemikálie. Kromě toho nabízí komplexní ochranu před vlivy prostředí a souvisejícími důsledky pro lidské zdraví. Vlákno nabízí vysokou tepelnou izolaci, která zaručuje konstantní tělesnou teplotu i při extrémně nízkých teplotách. Tělesné teplo absorbované přízí se vrací do tkáně ve formě infračervených paprsků a následně proniká do podkožní tkáně. To pomáhá stimulovat mikrocirkulaci a posílit metabolismus. Organická keramická vlákna však mají i další vlastnosti. Díky speciální struktuře si biokeramické vlákno i po opakovaném praní zachovává svoji funkci a zajišťuje dlouhodobou čerstvost během sportovních aktivit. Kromě toho vlákno chrání před nebezpečnými paprsky UV-A a UV-B. Vyrobeno v EU.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2017/18 - 21-Schwarz - vel.35-38

VLASTNOSTI

  • FIT: UNI
  • MATERIÁL: 49% POLYAMID - NYLON, 27% POLYESTER - BIOCERAMIC, 24% POLYAMID - SKINLIFE
  • ZESÍLENÍ: ŠPIČKA, PATA, HOLEŇ
  • ANATOMICKÝ TVAR
  • PRUŽNÝ LEM

TECHNOLOGIE

  • RESISTEX® BIOCERAMIC
    Speciální příze italské firmy Tecnofilati. Obsahuje minerály s vhodnými vlastnostmi (tepelná kapacita, odraz světla), které jsou ve formě nanometrického prášku smýchány s polyesterem a následně extrudovány. (Jedná se o oxidy titanu, křemíku, hliníku a zinku.) Takto vytvořená příze má unikátní vlastností, které se skvěle hodí pro outdoorové využití. Výborné izolační vlastnosti, ochrana před UV A/B zářením, odraz infračervených paprsků (FIR) - stimulace mikrocirkulace v pokožce a stálost, což oceníte při praní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podkolenky a ponožky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rakouská značka Zanier se soustřeďuje na výrobu vysoce kvalitních lyžařských rukavic pro nejvyšší nároky. Tyto výrobky jsou testovány ve východním Tyrolsku, kde se také firma Zanier zrodila. Potřebné know-how získává firma  také díky spolupráci se špičkovými lyžaři ve Světovém poháru jak alpských tak snowboardových disciplín. Značka je velmi oblíbená mezi vyznavači freeridového či freestylového lyžování.