ROXA RFIT 90 GW - Dark Blue/Green

Kód: 200407_245
Značka: Roxa
7 190 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta

ŠÍŘKA: 102 – 104 mm Biofit CM

VLOŽKA: U 50 Sport MS

FLEXE: 90

MATERIÁL: PU+ / PU+

TYP SHELL: Next Gen Overlap/ADJ Cuff/Canting

PŘEZKY: 4 hliníkové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový dvoudílný ultralehký překrývající se design poskytuje výkon a přesnost. Použití pokročilé technologie CAD Design, 3D Printed prototyping, pohání evoluci tradičních „překrývajících se“ lyžařských bot.

ULTRALONOVÁ PĚNA

Ultralon vyvinul vysoce kvalitní pěnu proslulou svou vynikající schopností tvarování za tepla, vysokou úrovní izolace a vynikající trvanlivostí.

BIOFIT 

Anatomický střih s předtvarovaným reliéfem v nejběžnějších oblastech „problému“ – kotník, naviculare, 1. metatarzální, 6. prst.

GRIP WALK

Vysoce profilovaná protiskluzová podrážka. Zvyšuje pohodlí při chůzi a zlepšuje přirozené rolování díky zakřivené gumové podrážce.

C.A.C. ADJ CUFF

Calf Adapt Cuff lze snadno nastavit a zvětšit horní obvod boty o 1,5 cm.

SNADNÝ VSTUPNÍ SYSTÉM

Měkká polyuretanová vložka panelu na nártu umožňuje hladký a snadný vstup a výstup.

U50 SPORT LINER MS

Tato vložka byla navržena výhradně pro lyžaře, kteří požadují vysoký výkon a optimální pohodlí. Díky použití ultralonové pěny je podšívka z 50 % tepelně tvarovatelná v oblasti kotníku, takže v této kritické oblasti skvěle sedí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyžáky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská značka lyžařské obuvi ROXA sahající s tradicí až do roku 1980, kdy Lorenzo Rosato a jeho bratři začali v malé továrně v Asolu sestavovat obuv pro velké lyžařské značky v této oblasti. Po vlastní produkci bruslí a in-line bruslí v roce 1992 vyráběných pod vlastní značkou Roxa přišel další zlom v roce 2003, kdy bratři začali s produkcí vlastní lyžařské obuvi Roxa. Během následujících patnácti let se Roxa vypracovala v důležitého hráče na trhu s lyžařskou obuví se záběrem pokrývajícím všechna specifika lyžování. Obuv pro sjezdové lyžování, freeride, freeskiing, touring, nebo výkonnostní skialpinismus. To vše naleznete v portfoliu Roxa.