LANGE RS 120 S.C. - Power Blue

Kód: LBG1210_265
Značka: Lange
9 990 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta

Lyžařské boty RS 120 S.C. jsou výsledkem několikaletého pečlivého zkoumání a testování. Nyní se představují se závodní konstrukcí Dual Core a jsou zárukou neuvěřitelné energie a spolehlivé kontroly flexe. Boty byly vytvořeny tak, aby jste se v nich cítili natolik pohodlně, abyste při lyžování zapomněli, že na sobě lyžařské boty vůbec máte. Nový anatomický design skeletu a závodní vnitřní botička Dual 3D jsou zárukou jedinečného komfortu, přesnosti a efektivního přenosu energie. Boty uzpůsobeny pro dámská a juniorská chodidla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2018/2019

VLASTNOSTI

 • FLEXE - 120
 • ŠÍŘKA - 97 mm
 • VNITŘNÍ BOTIČKA: RACE FIT, DUAL 3D FULL
 • DÁMSKÝ / JUNIORSKÝ PROFIL
 • JAZYK: PŘIZPŮSOBIVÝ + POWER WRAP
 • CANTING: +/- 1,5°
 • POPRUH: 40mm
 • MATERIÁL SKELETU: POLYETHER DUAL CORE
 • MATERIÁL HORNÍ ČÁSTI: POLYURETAN DUAL CORE
 • PŘEZKY:  ARTICULATED ALU RACE, WC PROFIL, ZÁVITOVÉ, 2x3 POZICE, 2 EASY OPEN
 • PODRÁŽKA: POLYURETAN
 • KRATŠÍ HORNÍ ČÁST SKELETU (S.C. - short cuff)

TECHNOLOGIE

 • VNITŘNÍ BOTIČKA DUAL 3D
  Vnitřní botička Dual 3D je dvakrát tvarovaná ve 3D. Vnitřní strana je tvarována tak, aby sloužila jako opora chodidla, zatímco vnější část je tvarována tak, aby limitovala pohyblivost a zajišťovala tak jedinečnou přesnost a efektivní přenos energie při sjezdu. Tato vnitřní botička je dostupná v několika verzích, podle možné úrovně tvarování: DUAL 3D FULL, PRO, PERFORMANCE a SPORT, přičemž každý z modelů poskytuje lyžaři optimální komfort a kontrolu.

 • DUAL CORE
  Současné vstřikování dvou plastových materiálů v pěti rozdílných zónách vytváří vrstvení materiálu po celém povrchu skeletu: zajišťuje tak dokonalou kontrolu a efektivní přenos energie při sjezdu na upravených svazích a tvrdém sněhu. 
   
 • PŘIZPŮSOBIVÝ JAZYK (CUSTOM TONGUE)
  Jazyk je v oblasti nártu dutý a botička se tak může maximálně přizpůsobit tvaru nohy lyžaře. Více pohodlí, více tepla, větší kontrola.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyžáky
Záruka: 2 roky
Barva: Modrá, Oranžová
Šířka: 97
Flexe: 120
Pro koho: Dámské, Dětské/Junior
Velikost: 265

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

lange-logo-1Značka Lange sahá svým vývojem až k datu 1948. V roce 1963 vyrobil Bob Lange, majitel továrny vyrábějící polyuretanové produkty, první sjezdové boty s plastovým skeletem ze skelných vláken. O dva roky později přišla novinka v podobě prvních přezek, které nahradily klasické šněrování obuvi. Lange byla také první, kdo vyrobil lyžařskou obuv speciálně tvarovanou pro ženy, a která přišla na trh se třemi šířkami skeletu a botičky tak, aby vyhovovaly různým tvarům chodidla… Tímto se značka Lange nesmazatelně zapsala do historie výroby sjezdové obuvi.Lange je nejúspěšnější lyžařskou obuví historie ve Světovém poháru, olympijských hrách a mistrovstvích světa. To může dosvědčit i Herminátor, nebo třeba Tomba :) A díky zkušenostem a poznatkům od nejlepších závodních lyžařů, je i celá kolekce Lange unikátní svou technickou konstrukcí, použitými materiály, kvalitou a užitnými hodnotami pro každého lyžaře.Závodní řada RS - Nezapomenutelné modré boty. Ve flexích 70 - 130 v komerčních modelech. Dostupné v šířkách 97 a 100mm. K tomu 3D tvarovaná vnitřní botička a technologie Dual core - dva různé vstřikované plasty v pěti rozdílných zónách vytváří nepřekonatelné vrstvení materiálů, zaručujících dokonalou kontrolu a efektivní přenos energie na tvrdém urolbovaném povrchu.All mountain řada Superleggera - novinka v oblasti supersportovních bot, kde na odlehčení materiálu se používá např. GrilamidSportovní All mountain řada RX pro středně široká chodidla a k tomu řada SX s šířkou skeletu 102mm (při 265 délce), jsou stále velmi výkonné boty na sjezdovku.Pro dámy jsou zde RXW a SXW maximálním tepelným komfortem vnitřních botiček. Free řada XT - čtyři modely osazené piny pro techová vázání plus dva s klasickým alpine systémem. U vyšších modelů výměnné podrážky pro oba typy vázání, vynikající gripy na podrážce pro chůzi a lehké materiály (Grilamid). Hike and ski. Malí závodníci mají v oblibě své legendární RSJ, a pro holky jsou nestárnoucí Starlet. Nejen závodníci a trenéři ocení vychytané batohy a tašky na vše, co na svah potřebujete.